Zniżka 150 PLN na ubezpieczenia OC/AC dla korporacji i kierowców taxi

Nawiązaliśmy współpracę z Cachet, które specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń dla taksówek. Od dziś każdy kierowca po zastosowaniu kodu KOMBO150 w kalkulatorze ubezpieczenia, otrzyma rabat w wysokości 150 PLN na zakup polisy ubezpieczenia OC/AC taxi online. W planach mamy jeszcze przygotowanie dla naszych kontrahentów innych benefitów, o czym sukcesywnie będziemy informować.

Ubezpieczenie OC taxi – czym różni się od zwykłego ubezpieczenia?

Praktycznie niczym, poza tym, że na polisie jest uwzględniona informacja o niestandardowym charakterze użytkowania auta jako taxi. Ubezpieczyciele stosują inną taryfę dla kierowców taxi, zwracając uwagę na to, że ryzyko wystąpienia wypadku może być wyższe, niż w przypadku indywidualnego kierowcy. Tak jest zawsze w przypadku ubezpieczenia OC.

Co z innym ubezpieczeniami: NNW, Assistance czy Autocasco?

Tutaj najważniejsze przed zakupem jest sprawdzenie, czy AC itd. nie mają wyłączenia ochrony na auta przeznaczone na taxi – bo wtedy wykupując taką polisę z wyłączeniem, ryzykujemy tym, że ubezpieczyciel nie wypłaci nam odszkodowania. Pamiętaj, aby ubezpieczyciel na etapie kalkulacji, uwzględnił informację o tym, że auto przeznaczone jest pod taxi. Szczególnie, gdy potwierdzamy i akceptujemy Ogólne Warunki Ubezpieczenia podczas zakupu polisy, sprawdźmy czy Ubezpieczyciel nie zrzekł się odpowiedzialności w przypadku wykorzystania samochodu w działalności taxi.

O ile zwykłe OC zazwyczaj może skończyć się wysoką rekalkulacją składki, o tyle w przyszłości warto zwracać uwagę na te kwestie, ponieważ polisy kosztują nie mało, a muszą ono odpowiednio nas zabezpieczać w razie wystąpienia szkody.

Zniżka 150 PLN na ubezpieczenie taxi

Niezależnie od tego, czy dysponujesz flotą samochodów taxi, czy zatrudniarz kierowców z własnymi autami i licencjami taxi, nasz rabat z kodem KOMBO150 jest dostępny dla każdego. Zachęcamy do wykonywania kalkulacji na stronie Cachet.

Co wpływa na cenę ubezpieczenia?

Produkt PZU dostępny u naszego Partnera oblicza wysokość składki na podstawie oświadczenia o ilości wyjeżdżonych służbowo godzin w ciągu tygodnia. Przez to cena ubezpieczenia taxi może być niższa. Poza tym, agent w swojej ofercie posiada inne Zakłady Ubezpieczeń, takie jak np. Warta, HDI, Generali, Proama, Ergo Hestia. Przy zakupie ubezpieczenia poza stroną internetową można otrzymać również kartę paliwową w wysokości 100 PLN. Warunkiem jest wykonanie kalkulacji z powyższego linku.

Podziel się kodem

Zatem jeśli kończy Ci się polisa taxi na Twój samochód, masz do ubezpieczenia kilka aut i chciałbyś jak najniższą cenę – sprawdź możliwości, jakie niesie nasza współpraca. Kod KOMBO150 możesz również przekazać swoim współpracowników i kolegom posiadających auta wykorzystywane do przewozu taxi.